601 630 000 biuro@renotech.pl

Renowacja wanny - THS system

Renowację wanny możemy wykonać aż na cztery sposoby, które odpowiadają stanowi wanny oraz oczekiwaniom klienta:

Możliwe jest odnowienie wanny: żeliwnej, stalowej – czyli tzw. blaszanki, akrylowej (w tym z hydromasażem) oraz quarylowej, z konglomeratu i ceramicznej.

Renowacja wanny THS

Położenie nowej powłoki THS na wannie z gwarancją na 5 lat

Regeneracja wanny

Regeneracja powierzchni wanny, ale bez położenia nowej powłoki

Naprawa wanny

Odprysków, obić lub pęknięć itd

obustronna renowacja wanny

Pełna renowacja wanny z obu stron

Położenie nowej powłoki THS na wannie

Wanna przed renowacją oraz po renowacji THS.

THS

THS to nowoczesna i sprawdzona w wielu krajach, takich jak Szwajcaria, Niemcy, Francja, Portugalia, Austria i Polska, szwajcarska technologia do renowacji wanien, stosowana WYŁĄCZNIE przez członków międzynarodowej grupy RENOBAD – info na tenosa.ch i na zakładce RENOBAD.

Jej jakość i nowoczesność jest skutkiem ciągłego procesu rozwoju dla utrzymania przewagi nad konkurencją. Dlatego tylko my możemy okazać referencje potwierdzające prymat metody i nasze kompetencje. Co najważniejsze, wystawiły je nam znane hotele i firmy – Referencje. W przeciwieństwie do nas, konkurencja nie może pochwalić się podobnymi…

Wszystkie usługi wykonujemy bezpośrednio u klienta.

renowacja wanny systemem THS Daje najlepszy EFEKT, ponieważ:

 • Wygrzewamy powłoki, dlatego wanna jest od razu gotowa do użytku. Natomiast u konkurencji czekasz nawet do 48 godzin na wyschnięcie emalii lub pianki wklejającej wkładki.
 • Po drugie, dajemy 5 lat gwarancji na powłokę THS. To my, jako pierwsi, daliśmy tak długą gwarancję. Inni tylko usiłują dostosować się z lepszym lub gorszym skutkiem. Ponadto w ramach usługi i po wygrzaniu powłoki, tylko my wykonujemy silikonową fugę dookoła zabudowanej płytkami wanny.
 • Po trzecie, powłoka THS najmocniej trzyma się wanny dzięki specjalnej warstwie sklejającej i znakomitej współpracy termicznej powłoki z wanną oraz hydrofobowości. Dlatego u nas NIGDY w czasie 5 lat gwarancji, a tym bardziej pół roku od renowacji, nie odstało całe dno, jak przydarza się konkurencji po renowacjach emalią Ekopel i innymi takimi, nazywanymi też czasem płynnym akrylem – foto fuszerki niżej. To jest dopiero odprysk! 😀 W internecie jest dużo ostrzeżeń przed tymi firmami… Zresztą, wystarczy spojrzeć na stek bzdur wypisywanych o nas przez tą -konkurencję- i użyty język, by zrozumieć, jak wielka jest ich desperacja 😀 Być może dlatego co najmniej jedna z tych firm, tytułująca się wiodącą, w swojej gwarancji dała zastrzeżenie, że jeżeli nie można wykręcić dolnej wylewki z wanny, to nie odpowiadają za uszkodzenia z tego wynikające. A więc, gdy np. odstanie wam całe dno, to wtedy „masz problem, kochany kliencie” 😉
Odspojone dno.
 • Po czwarte, po naszej renowacji wanna zachowuje pierwotny kształt i wymiary. Innymi słowy, nie zmniejszamy przestrzeni wewnątrz wanny, jak wkładki. Inną zaletą jest brak paskudnych „studni” nad odpływem, jakie bywają u konkurencji „grubopowłokowej” (foto niżej).
Studnia na wylewką dolną.
 • Nasza powłoka najdłużej zachowuje czystą biel, bo ma największą odporność na UV, czyli na żółknięcie. Dlatego u nas nie stracisz pieniędzy na polerowania wanny, by przywracać jej biel, jak u konkurencji ekopelowej i im podobnej, gdzie już po 2 latach wanna może zżółknąć i paskudnie wyglądać.
 • W przeciwieństwie do konkurencyjnych zabiegów, renowacja THS nie wymaga demontażu odpływu i przelewu wanny. Ponadto precyzyjnie nakładamy nasze powłoki i nie ma u nas pozalewanych płytek dookoła wanny.
 • Dzięki hydrofobowości powłoki brud nie przywiera do wanny i łatwo go zmyć. Dlatego niepotrzebne są silne i drogie środki czyszczące, co da ulgę Waszej skórze i portfelowi.
 • Pod powłoką THS nie pojawi się pleśń, bo nie ma tam wolnej przestrzeni, jak u jednej z konkurencji między wkładką a wanną.
 • Mamy największe doświadczenie, gdyż odnawiamy wanny od 2006 roku.
 • Wykonujemy powłoki THS w kolorze, ale za dodatkową opłatą .
 • Gdy po latach powłoka zużyje się, możemy usunąć ją i położyć nową – wielokrotnie.

Dodatkowe informacje:

Regeneracja oryginalnej powierzchni wanny jest omówiona niżej, a Cennik usług jest zamieszczony po omówieniu regeneracji.

Linki:

Wanna z hydromasażem – renowacja

Odp na najczęstsze pytania o renowację wanny

Antypoślizgi na wannach i brodzikach

Wyszukiwarka wykonawcy usługi

Regeneracja oryginalnej powierzchni wanny

Regeneracja wanny, stan przed oraz po.

Regeneracja wanny

Na niektórych wannach, gdzie zniszczenia powierzchni nie są zbyt duże, można przywrócić gładkość i ładny wygląd oryginalnej emalii (wanna żeliwna) lub akrylowi (wanna akrylowa). Usługa ta nie jest objęta gwarancją, gdyż nie wytwarzamy tu naszego własnego produktu, jakim jest powłoka THS, tylko poprawiamy parametry powłoki fabrycznej, a efekt usługi jest od razu widoczny. Najważniejsze, że po takiej renowacji wanna jest znów gładka i dlatego łatwo ją utrzymać w czystości, ponieważ brud nie „czepia się” do gładkiej powierzchni, tak jak „czepiał się” do chropowatej. Natomiast użytkownikom nie zagrażają już krwawe i bolesne otarcia skóry.

Taka renowacja jest możliwa do wykonania przede wszystkim na wannach akrylowych (w tym z hydromasażem) oraz na żeliwnych. Czasem łączona jest także z naprawą ubytków powłoki – Naprawa obić wanny brodzika umywalki zlewu

Cennik

Położenie białej powłoki THS na wannie:

1. Białystok

 • do 140 cm włącznie: 800 zł
 • pow. 140 cm do 170cm: 1000 zł
 • ponad 170 cm i wanny narożne – uzgodnienia indywidualne
 • woj. podlaskie poza Białymstokiem: do cen należy doliczyć dojazd 1 zł/km w obie strony.

2. Warszawa, Lublin, Olsztyn

 • do 140 cm włącznie: 900 zł
 • pow. 140 cm do 170 cm: 1100 zł
 • ponad 170 cm i wanny narożne – uzgodnienia indywidualne

woj. mazowieckie poza Warszawą, woj. lubelskie poza Lublinem oraz woj. warmińsko-mazurskie poza Olsztynem: do cen należy doliczyć dojazd 1 zł/km w obie strony z (odpowiednio) Warszawy, Lublina, Olsztyna.

Regeneracja emalii lub akrylu na wannie:

1. Białystok

 • do 140 cm włącznie: 600 zł
 • pow. 140 cm do 170 cm: 700 zł
 • ponad 170 cm i wanny narożne – uzgodnienia indywidualne
 • woj. podlaskie poza Białymstokiem – do cen należy doliczyć dojazd 1 zł/km w obie strony

2. Warszawa, Lublin, Olsztyn

 • do 140 cm włącznie: 700 zł
 • pow. 140 cm do 170 cm: 800 zł
 • ponad 170 cm i wanny narożne – uzgodnienia indywidualne

woj. mazowieckie poza Warszawą, woj. lubelskie poza Lublinem oraz woj. warmińsko-mazurskie poza Olsztynem: do cen należy doliczyć dojazd 1 zł/km w obie strony z (odpowiednio) Warszawy, Lublina, Olsztyna.