601 630 000 biuro@renotech.pl

Obustronna renowacja wanien

Renowacja wanny z obu stron

TECHNOLOGIA OBUSTRONNEJ RENOWACJI WANNY:

Renowacja wanny z obu stron przebiega inaczej dla środka wanny, niż dla jej zewnętrznej części.

Renowację środka wanny i rantów można wykonać na dwa sposoby, przez:

  • regenerację oryginalnej emalii lub akrylu, ale bez nakładania nowej powłoki
  • położenie nowej powłoki THS na oryginalnej emalii lub akrylu, czyli po prostu na wannie

Oba powyższe sposoby renowacji wnętrza wanny omówione są na stronie: Renowacja wanny – THS system.

Natomiast renowację wanny na zewnątrz wykonuje się przez dokładne przygotowanie podłoża i staranne odmalowanie, jednak bez użycia systemu THS.

Przy tym wszystkim, możemy wykonać renowację wanny w sposób standardowy albo zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta.

Wanna z zewnątrz przed i po renowacji.

Przykłady renowacji

Od najprostszego standardowego do wyrafinowanego, wykonanego pod preferencje klienta.

Obustronna renowacja wanny.

Przykład 1

Jest to najprostsza, standardowa renowacja polegająca na wykonaniu powłoki THS wewnątrz wanny i pomalowaniu wanny z zewnątrz, razem z nóżkami, na biały mat.

Jednak możliwe są też wykonania w różnych kolorach. Przy tym można nóżki wanny pomalować na inny kolor, niż resztę zewnętrznej części wanny.

W niektórych przypadkach, na wannach żeliwnych lub akrylowych, możliwa jest tylko regeneracja oryginalnego akrylu lub emalii we wnętrzu wanny i na rantach, bez nakładania powłoki THS.

Przykład 2

Jest to przykład wyrafinowanej formy renowacji obustronnej, polegającej na wykonaniu w technologii THS białej powłoki z brązowym rantem wewnątrz wanny oraz na pomalowaniu wanny z zewnątrz na biały mat, a także na wykonaniu dwóch złotych pasów wokół wanny oraz „herbów” po obu jej stronach, które zostały wkomponowane w te pasy i – na koniec – pomalowaniu nóżek wanny na kolor złota. W sumie, całość tworzy bardzo stylowy efekt, nadający oryginalności łazience klienta.

Fotka renowacji wnętrza wanny jest obok, a renowacji z zewnątrz – na górze strony.

Jak widać, jesteśmy w stanie realizować zlecenia pod określone wymagania klienta, co zdecydowanie wyróżnia nas od konkurencji.

Ceny:
Ustalamy je indywidualnie, po określeniu parametrów wanny, zakresu prac, wzornictwa i kolorystyki oraz rodzajów technologii niezbędnych do właściwego wykonania usługi.

Najbliższego wykonawcę usługi znajdziesz tu: Wyszukiwarka wykonawcy usługi