601 630 000 biuro@renotech.pl

Naprawa odprysków, obić i pęknięć na wannach, brodzikach, umywalkach i zlewach

Naprawimy uszkodzenia na wannach, brodzikach, umywalkach i zlewach z akrylu, konglomeratu i ceramiki oraz emaliowanych – stalowych i żeliwnych.

Naprawiamy wanny, brodziki, umywalki i zlewy

emaliowane żeliwne

emaliowane z blachy stalowej

ceramiczne

akrylowe i z konglomeratu

Odprysk na umywalce przed i po odnowie.
Odprysk na wannie przed i po renowacji.
Odprysk na brodziku przed i po renowacji.

Technologia napraw wanien oraz brodzików, umywalek i zlewów:

  • CERAMICZNYCH, STALOWYCH I ŻELIWNYCH

Do ich naprawy wykorzystujemy technologię THS. W związku z tym, uzupełniamy ubytki i licujemy z naprawianą powierzchnią, ukrywając miejsce naprawy. Krótko mówiąc, wykonujemy to tak, by uszkodzonego miejsca wcale nie było widać, lub by było prawie niedostrzegalne. Dlatego dla osoby postronnej, która nie widziała uszkodzenia, wanna i inne sprzęty wyglądają tak, jakby nic się z nimi nie działo.

 

  • AKRYLOWYCH I KONGLOMERATOWYCH

W tym przypadku, wanny, brodziki i umywalki naprawiamy przy użyciu komponentów, z których są zbudowane. Dlatego nasze naprawy są trwale zespolone z nimi. Przy tym, naprawiamy pęknięcia i ubytki (odpryski i odłamania) oraz przebicia na wylot.

Po takiej naprawie powierzchnia jest gładka, gdyż pod palcem nie czuć naprawy. Co ważne, nadajemy jej jednolity połysk. Niestety, czasem może być lekka różnica w odcieniu bieli miejsca naprawionego.

W trudniejszych przypadkach używamy technologii THS do ukrycia miejsca napraw, także przy sprzętach akrylowych i z konglomeratu.

———————————————————————–

Dajemy 5 lat gwarancji, niezależnie od rodzaju naprawy.

ZDECYDOWANIE ODRADZAMY PRÓB SAMODZIELNEJ NAPRAWY! Jeżeli nie macie Państwo niezbędnej wiedzy oraz praktyki, to taka próba z dużym prawdopodobieństwem spowoduje większe uszkodzenie, niż było pierwotnie. W konsekwencji, podniesie to także koszt naszej naprawy, ponieważ dojdzie problem usunięcia dodatkowych szkód spowodowanych nieumiejętną naprawą. Dlatego zamieszczamy to ostrzeżenie, które jest podyktowane naszymi doświadczeniami związanymi z tego typu przypadkami..

Krótko mówiąc, naprawa uszkodzeń wanny, brodzika, umywalki lub zlewu, to nie jest zadanie dla laika, tylko dla profesjonalisty.

Ceny ustalamy indywidualnie po rozpoznaniu sprawy.

 

Odprysk na wannie przed i po naprawie.