601 630 000 biuro@renotech.pl

Naprawa odprysków, obić i pęknięć na wannach, brodzikach, umywalkach i zlewach

Naprawa wanien brodzików umywalek zlewów Warszawa Białystok Lublin Olszyn Łódź

Naprawiamy wanny, brodziki, umywalki i zlewy

emaliowane żeliwne

emaliowane z blachy stalowej

ceramiczne

akrylowe

Odprysk na umywalce przed i po odnowie.
Odprysk na wannie przed i po renowacji.
Odprysk na brodziku przed i po renowacji.

Sposób naprawy

 

NAPRAWY SPRZĘTÓW CERAMICZNYCH, STALOWYCH I ŻELIWNYCH

Do ich naprawy wykorzystujemy technologię THS. Uzupełniamy ubytki, licujemy je z naprawianą powierzchnią i ukrywamy miejsce naprawy tak, by nie różniło się od otoczenia. Czyli, krótko mówiąc, naprawy te wykonujemy w taki sposób, by uszkodzonego miejsca po naprawie najlepiej wcale nie było widać, lub by było prawie niewidoczne. Robimy to w taki sposób, że dla osoby postronnej, która nie widziała wcześniej uszkodzenia, wanna wygląda tak, jakby nic się z nią nigdy nie działo.

 

NAPRAWY SPRZĘTÓW AKRYLOWYCH I KONGLOMERATOWYCH

Do napraw wanien, brodzików i umywalek akrylowych i konglomeratowych używamy komponentów, z których są zbudowane. Dlatego nasze naprawy są trwale zespolone z wanną. W wannach i brodzikach akrylowych naprawiamy pęknięcia i ubytki (odpryski i odłamania) oraz przebicia na wylot.

Wanny, brodziki i umywalki akrylowe po naprawie są gładkie (pod palcem nie czuć naprawy) i jednolicie błyszczące, choć czasem może być lekka różnica w odcieniu bieli miejsca naprawionego.

W trudniejszych przypadkach używamy technologii THS do ukrycia miejsca napraw także przy sprzętach akrylowych i konglomeratowych.

———————————————————————–

Dajemy 5 lat gwarancji na wszystkie rodzaje napraw.

Mamy mocne referencje potwierdzające profesjonalność naszych napraw. Są one do wglądu na zakładce Referencje, która znajduje  się w menu na górze strony.

 

ZDECYDOWANIE ODRADZAMY PRÓBY SAMODZIELNEJ NAPRAWY! Jeżeli nie macie Państwo odpowiedniej wiedzy oraz praktyki, to podjęcie takiej próby z dużym prawdopodobieństwem spowoduje większe uszkodzenie, niż było pierwotnie. Podniesie to także koszt naszej naprawy, bo dojdzie problem usunięcia dodatkowych szkód spowodowanych nieumiejętną naprawą. To ostrzeżenie jest podyktowane naszymi doświadczeniami związanymi z tego typu przypadkami, z którymi mieliśmy do czynienia.

Krótko mówiąc, naprawa uszkodzeń wanny, brodzika, umywalki lub zlewu, to nie jest zadanie dla laika.

Odprysk na wannie przed i po naprawie.

Renowacja całej wanny jest omówiona tu:
Renowacja wanny – THS system

Renowacja całego brodzika, umywalki i zlewu jest omówiona tu:
Renowacja brodzika, zlewu, umywalki

Tu znajdziesz najbliższego wykonawcę usługi: Wyszukiwarka wykonawcy usługi